Giyotin Cam Sistemi Nedir?

Giyotin Cam
Sistemi Nedir ?
Giyotin cam sistemi veya hareketli küpeşte sistemi adı ile da bilinen cam sistemleri, dikeyde hareket ederek açılıp kapanan sistemlerdir. Bu sistemler bütünüyle açık hale geldiğinde, bir panel yüksekliği kadar alan sabit olarak kalır. Hem sabit küpeşte sistemi hem de kontrol edilebilen bir camlama sistemi gibi çalışır.

Giyotin Otomatik Cam Sistemi Nedir – Özellikler 2 – Isıcamlı Hareketli Küpeşte Giyotin Otomatik Cam Sistemi – Otomatik Giyotin Cam Sistemleri
Bu sistemler çoğu zaman, uzaktan kumandalı, motorlu olarak yapılmaktadır. 2 panelli giyotin cam sistemlerinde, bir panel sabit, bir panel hareketli, 3 panelli sistemlerde, 1 panel sabit, 2 panel hareketli olmaktadır. Yüksekliğe göre, 4 panelli giyotin cam sistemleri de yapılabilmektedir.

Giyotin Otomatik Cam Sistemi Nedir Hareketli Küpeşte Giyotin Otomatik Cam Sistemi Otomatik Giyotin Cam Sistemleri

Giyotin Otomatik Cam Sistemi Nedir – Özellikleri 1 – Isıcamlı Hareketli Küpeşte Giyotin Otomatik Cam Sistemi – Otomatik Giyotin Cam Sistemleri 
Sistemlere, hareketli küpeşte denmesinin sebebi, genelde cafe, restaurant, sosyal alanlar v.B. Yerlerde kullanıldığında, yerden küpeşte yüksekliğinde, genelde masa hizası, yerin sabit kalmasıdır. Hareketli küpeşte sistemlerinde , diğer adı ile giyotin cam sistemlerinde, tek cam veya ısıcam kullanılabilir.

Giyotin Otomatik Cam Sistemi Nedir Giyotin Cam Sistemi Nerelerde Kullanılır Otomatik Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Sistemi Nerelerde Kullanılır?
Giyotin cam sistemi, oldukça farklı mekanlarda kullanılabilir. Cafe, restaurant, kış bahçesi, yaz bahçesi, teras, düğün salonu, tente-pergola altı, futbol stadyumu v.B. Alanlarda giyotin cam sistemi uygulanabilir. Kullanıldığı alanlarda güvenlik, kullanım kolaylığı ve iklimlendirme konularında daha tercih edilen bir çözüm olmaktadır.

Giyotin Otomatik Cam Sistemi Nedir Giyotin Cam Fiyatları Nasıl Hesaplanır Otomatik Giyotin Cam Sistemleri
Giyotin Cam Fiyatları Nasıl Hesaplanır?
Giyotin cam sistemleri, mekanın ölçüsüne göre yapıldığı için, uygulaması yapılacak giyotin cam sisteminin modeline ( 2’li, 3’lü, 4’lü ) ve mekanın ölçüsüne göre fiyatlandırılır. Kullanılan motor, giyotin cam sisteminin zincirli veya kayışlı olması, yapan işletmenin yetkin ve yetkili olması, sistemin toplam sunmakta olduğu faydalar sistemin fiyatını etkiler.

You May Also Like

Otomatik Tente Proje Montaj

Giyotin Cam Sistemleri

YENİ NESİL GİYOTİN CAM SİSTEMİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir